KREATIVNÍ GRAFICKÉ A DTP STUDIO

Tvoříme grafické návrhy na míru – podle vašich přání. Vzhled vaší prezentace, kterou od nás získáte, okamžitě zaujme vaše stávající i budoucí klienty. Detailní prozkoumání vaší prezentace tento první dobrý dojem jen umocní: objeví celkové sladění a harmonii všech prvků v jednotném atraktivním a působivém celku.

GRAFICKÉ STUDIO

WEB GRAFIKA

Vytvoření grafického návrhu webu je zásadní krok, který úzce souvisí s přehlednou navigací a logickou strukturou www stránek. Tvoříme grafiku jak pro naše přímé klienty, tak i jiná webdesign studia. Flash animace, …

GRAFIKA PRO TISKOVINY

Naši grafici vám vytvoří kreativní návrhy pro širokou škálu tiskovin. Od reklamního katalogu, či letáku až po obálku knihy nebo časopisu. Zajistíme vám kvalitní a levný digitální či ofsetový tisk.

VELKOPLOŠNÁ GRAFIKA

Potřebujete připravit grafické návrhy plakátu, billboardu, bigboardu či polepit reklamou auto, nebo dokonce autobus? Připravíme vám grafické návrhy a zabezpečíme digitální velkoplošný tisk a instalaci či polepení.

KREATIVNÍ GRAFICKÉ PRÁCE

Všechny grafické práce připraví naši kreativní grafici. Rádi se pouštíme do nových projektů. Škála našich referencí je velmi široká, i když se vyskytne něco, co jsme ještě nedělali – neváhejte nás kontaktovat.

DTP PRÁCE

Při některých zakázkách nejde ani tak o kreativní ztvárnění, jako spíše o technickou zručnost. Nabízíme vám profesionální DTP služby, sazbu a zlom textu knih, retuše, montáže, předtiskovou přípravu,…

TVORBA LOGA

Kvalitní logo je alfou i omegou firmy. My vám vytvoříme logo, které bude vzbuzovat důvěru a které budete rádi prezentovat na všech vašich nových reklamních materiálech a produktech.

ILUSTRACE A PIKTOGRAMY

Ilustrace nebo piktogramy osvěží vaše internetové či tištěné prezentace.
Vytvoříme vám ilustrace nebo piktogramy na míru.
Grafické a DPT studio
Tvorba www stránek, webdesign
SEO, optimalizace pro vyhledávače
Správa PPC Kampaní
Reklamní agentura
Grafické návrhy letáků, katalogů, inzerce, výročních zpráv, reklamních tiskovin
Galerie - naše reference
Ceník
Kontakt
ArtFocus blog
NÁZOR KLIENTA:
Když jsme hledali grafické studio, které by nám pomohlo s vytvořením našich www stránek, nejvíc nás oslovily stránky ArtFocus-u. Mladý kolektiv nám vyšel vstříc se všemi našimi požadavky, takže jsme si nechali vytvořit  pro naši novou společnost nejen web stránky, se kterými jsme velice spokojeni, ale postupně jsme spolupracovali na návrzích a  výrobě letáků, dárkových poukazů, poutačů, reklamních ploch, ceníků atd.
ArtFocus mohu doporučit nejen pro kreativitu, perfektní grafické zpracování, rychlý přístup k řešení zadaných požadavků, ale také pro velmi příznivé cenové relace.
Monika Fryčová
Jednatelka společnosti Thai Sun
HOME > KREATIVNÍ GRAFICKÉ A DTP STUDIO
GRAFICKÉ A DTP STUDIO PRAHA – INFOLINKA: tel.: 222 712 624, mobil: 601 389 224, e-mail: info@artfocus.cz
PLZEŇ tel.: 601 389 224, e-mail: plzen@artfocus.cz                                                                            copyright © 2008 ArtFocus
vybrané reference z grafiky pro web: www stránky, e-shop, . . .
vybrané reference z grafiky pro tiskoviny: obálky knih a reklamní leták
vybrané reference z grafiky pro velkoplošný tisk: polep dodávky a plocha na letišti Ruzyně
vybrané reference z kreativních grafikých prác: dárkové poukazy, obálka brožury
vybrané reference z DTP prác: reklama do anonce, výroční zpráva a text v knize
vybrané reference z tvorby loga a logotypů
vybrané reference z ilustrací
Grafické studio, tvorba www stránek - webdesign, SEO, redesign webových stránek |ArtFocus Praha